SİSTEMİN SESLENİŞİ 2

İÇİNDEKİLER

Ahmed Hulûsi

AHMED HULÛSİ diyor ki bu kitap için:

“1965’te yayınlanan ilk kitabımdan,1998’de yayınlanan son kitabıma kadar, bu çağın bilimleri ışığında müslümanlığın temelindeki gerçekleri günyüzüne çıkartmaya gayret ettim. İslâm Dini’nin hangi gerekçelerle neyi niye teklif ettiğini anladığım kadarıyla okurlarımla paylaştım.

Bu kitabımda yazdıklarım ise, sanırım, benim yaradılış amacımın dile gelişidir… Ahmed Hulûsi’ye özgü bakış açısıyla,’OKU’nanları,okurlarına sunan bu kitap; değerlendirenlerini bambaşka bir boyutta düşünmeye sevkedecek; Kur’ân ve İslâm Dini’nin niye kıyamete kadar geçerli olduğunu farkettirecektir. Okuyup hazmedebilenlere mübarek olsun”

Ahmed Hulûsi'nin Eserlerinin hiçbirinde telif hakkından kaynaklanan herhangi bir tür bedel talebi yoktur.

Ahmed Hulûsi’nin resmi web sitesi www.ahmedhulusi.org, Twitter hesabı: @ahmedhulusi ve facebook hesabı: ahmed-hulusi adresleridir.

Bu adresler dışındaki sosyal iletişim siteleri veya herhangi bir internet sitesinde, www.ahmedhulusi.org adresinden orijinaline sadık kalınarak yapılmış alıntıların dışındaki, Ahmed Hulûsi adı altında yazılan, konuşulan, söylenenlerin hiçbiri Ahmed Hulûsi’ye ait değildir.

 

Allahvesistemi.com Hikmet Şener tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir. Mesaj veya hatâ bildirimi için Bildiri Formunu kullanabilirsiniz.