MESAJ – 45

Ahmed Hulûsi

Kitaplarımın onbinlerle satıldığı dönemde aklıma gelirdi ki; cenazemde tabutumu taşıyacak onbinler olur… Paylaşımım çok çok fazla sanırdım insanlarla… Sevenlerim hayli fazladır zannederdim…

Kitaplarımın satışı yüzbinlere ulaştığında ise; derin derin düşünmeye başladığım devir geldi… Tabutumun dört kolundan taşıyacak dört dostum kalır mıydı arkamda acaba!

Bugün satılan kitaplar milyonlarla ifade ediliyor; Dünya’nın dört bir yanından yüzbinler web sitemizi ziyaret edip kitapları okuyor elhamdulillâh; şükründen âcizim… Ve ben, “acaba”, diyorum zaman zaman, “tabutum yerde mi kalır”?..

Dostlara bir şey verememenin hüsranı bu!

Mekânın nûr olsun Hacı Bayram Velî…

Bazen bulutlar sahradan geçerken de yağıveriyor!

Allâh, arkasından, üç ihlâs bir fatiha “OKU”yacak kimsesiz, bırakmasın kimseyi!

Ahmed Hulûsi'nin Eserlerinin hiçbirinde telif hakkından kaynaklanan herhangi bir tür bedel talebi yoktur.

Ahmed Hulûsi’nin resmi web sitesi www.ahmedhulusi.org, Twitter hesabı: @ahmedhulusi ve facebook hesabı: ahmed-hulusi adresleridir.

Bu adresler dışındaki sosyal iletişim siteleri veya herhangi bir internet sitesinde, www.ahmedhulusi.org adresinden orijinaline sadık kalınarak yapılmış alıntıların dışındaki, Ahmed Hulûsi adı altında yazılan, konuşulan, söylenenlerin hiçbiri Ahmed Hulûsi’ye ait değildir.

 

Allahvesistemi.com Hikmet Şener tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir. Mesaj veya hatâ bildirimi için Bildiri Formunu kullanabilirsiniz.