DOST’TAN DOSTA – 2

İÇİNDEKİLER

Ahmed Hulûsi

Bu kitap, Üstad Ahmed Hulusi’nin 2010-2017 yılları arasında sosyal medya hesabından, beden yaşamında kaybolan insanı 140 karakterle uyandırma, gerçek kimliğini hatırlatma girişimlerinden bir tanesidir…

Hayatlar uzaktaki ya da her yerdeki Allah anlayışı ile geçerken, başkalarının hayatını, fikirlerini, davranışlarını, giyimini eleştirmek çok kolaylaşmışken, çocukluğumuzdan bu yana bize yüklenilen değerler varlığımızı esir almışken, günlük karmaşa içinde kendine yönelip de ne olduğunu (varlığının hakikatini) sorgulamak zorlaşmışken, elbette ki 140 karakteri okumak çok basit, ama değerlendirmek zor gelecektir.

Dilerim ki, din adı altında ezberletilen inanış kalıplarından sıyrılıp, “Ey iman edenler, iman edin (B sırrıyla) Allah’a” (4:136)teklifini değerlendirme penceresini aralamayı kolaylaştırır bu kitap.

Ahmed Hulûsi'nin Eserlerinin hiçbirinde telif hakkından kaynaklanan herhangi bir tür bedel talebi yoktur.

Ahmed Hulûsi’nin resmi web sitesi www.ahmedhulusi.org, Twitter hesabı: @ahmedhulusi ve facebook hesabı: ahmed-hulusi adresleridir.

Bu adresler dışındaki sosyal iletişim siteleri veya herhangi bir internet sitesinde, www.ahmedhulusi.org adresinden orijinaline sadık kalınarak yapılmış alıntıların dışındaki, Ahmed Hulûsi adı altında yazılan, konuşulan, söylenenlerin hiçbiri Ahmed Hulûsi’ye ait değildir.

 

Allahvesistemi.com Hikmet Şener tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir. Mesaj veya hatâ bildirimi için Bildiri Formunu kullanabilirsiniz.